Ara WhatsApp ile iletişime geç

KOLİ TAŞIMACILIĞI

Koli Taşımacılığı

Nakliye, hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz bir sektördür. Eşyaların daha rahat ve kolay taşınabilmesi için koliler halinde taşınır. Koli taşımacılığı aynı zamanda yer tasarrufu da yapar. Eşya, gıda, kıyafet, konfeksiyon ve hırdavat gibi ürünler koliler halinde taşınmalıdır. Bu tür ürünlerin taşınmasında koli taşımacılığının büyük önemi vardır. Bizler de işimizin öneminin farkında olarak eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz.

Uzun Zamandır Hizmet Veriyoruz

Uzun zamandan beri koli taşımacılığı sektöründe hizmet veriyoruz. Tüm eşyalarınızı kolileyerek bize teslim edebilirsiniz. Dilerseniz bizde eşyalarınızın kolilemesini yapıyoruz. Sonrasında itinalı bir şekilde kolilerinizi araçlarımıza yükleyerek belirtmiş olduğunuz adrese teslimatını yapıyoruz. Gıda, kıyafet ve diğer paketlenmesi gereken ürünleri itinayla kolileyerek hasar görmeden yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Bizim için sorunsuz nakliyat son derece önemlidir. Sizleri mağdur etmemek için dikkatli ve hızlı bir şekilde teslimatımızı gerçekleştiriyoruz. Bize vermiş olduğunuz kolilerin hasarsız bir şekilde yerine gittiğini firmamızdan destek alarak görebilirsiniz. Elbette ki kimse emanet ettiği ürünün kırık dökük bir biçimde teslim edilmesini istemez. Bizler de bu durumun bilincinde olarak taşımacılık alanında deneyimli arkadaşlarla çalışmaktayız.

Hassasiyet Önemli

Koli taşımacılığı çok hassas bir iştir. Kolileri olduğu gibi araca yığarak götüren firmalar da mevcuttur ancak biz bu firmalara kaliteye ve titizliğe önem vererek meydan okumaktayız. Bu nedenle ister evinizi taşıyın, ister işyerinizi taşıyın firmamız size taşınma konusunda her alanda yardımcı olacaktır. Kolilerin sağlam bir şekilde yerine ulaşmasında araca yükleme aşaması oldukça önemlidir. Eşyaları gruplarına göre kolilemek ve kırılma riski bulunan eşya kolilerinin üstüne ‘kırılacak eşya' bandı yapıştırmak kolilerin araca yüklenmesinde çok önemlidir. Böylece kırılacak eşya bandı bulunan eşyaları daha iyi bir şekilde yerleştirmekteyiz.

Hizmetimiz Garanti Kapsamı Altında

Taşımış olduğumuz kolileriniz adrese teslim edileceği yere kadar garanti kapsamı altındadır. Oluşabilecek en küçük bir sorunda taşınma esnasında tüm sorumluluk firmamıza aittir. Koli taşımacılığı birçok ürüne koruma saplar ve maliyeti de ucuzdur. Firmamız makul fiyatlarda evinizi ya da işyerinizi sağlam bir şekilde taşımaktadır. Sizlerde bizi tercih ederek taşınma işleminizi saha kolay hâle getirebilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!