Ara WhatsApp ile iletişime geç

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Nakliye sektörü içerisinde çalışmalarını sürdüren firmamız yenilikçi ve modern hizmet içeriği ile müşterilerine katkı sağlıyor ve bunu da alanında uzman kadro ile gerçekleştiriyor. Bünyemizde yer alan tüm ekipmanlar teknolojik donanıma sahip olduğundan dolayı sektörün gelişmesine de katkı sağlıyor ve geçmişten gelen tecrübeyi geleceğe emin adımlar ile taşıyoruz. Firmamız kurulduğu günden beri müşteri memnuniyet ilkesini benimsemiştir. Evinizi güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşımak istediğinizde firmamızdan hizmet alabilir ve sorunsuz taşınmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Sunulan tüm hizmet içeriği garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Taşıma yapılan tüm araçlar temiz ve bakımlıdır. İç kısımları da eşya taşımak için özel olarak dizayn edilmiştir.

 

GEÇMİŞTEN GELEN TECRÜBE

Firmamız kurulduğu günden itibaren yenilikçi bir politika izlemiştir. Sektörün kalkınmasına da destek sunarak profesyonel çalışmalara imza atmıştır. Bundan dolayı ister evinizi isterseniz de ofisinizi taşımak istediğinizde güvenilir bir şekilde destek alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan tüm personel alanında uzman kişilerden oluşur. Taşıma personeli, montaj ve servis elamanları taşıma süresi boyunca size yardımcı olacaktır. Ayrıca taşıma süresi içerisinde istediğiniz her detay hızlı bir şekilde yerine getirilmektedir. Ekonomik fiyat politikasını benimseyen firmamız ödeme kolaylıkları ile de müşterilerine katkı sağlıyor. Geniş hizmet ağı ile de sorunsuz bir şekilde işleminiz tamamlanır ve huzurlu bir geçiş yapmanıza imkan sağlanıyor.

 

GENİŞ HİZMET AĞI

Geniş hizmet ağı ile bulunduğunuz noktadan taşınmak istediğiniz yere en kısa sürede ulaşım sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Paketleme aşamasında eşyaların korunması için özel ambalajlar kullanılmaktadır. Bu ürünler eşyanıza herhangi bir şekilde zarar vermez. Buda güvenilir bir şekilde korunaklı olarak eşyaların taşınmasına imkan verir. Güler yüzlü hizmet ilkesine uygun olarak hareket eden firmamız vizyon ve misyonuna bağlı olarak çalışmalarını sürdürüyor. Sizde en iyi hizmet içeriğinden ekonomik fiyatlar ile yararlanmak isterseniz iletişim kurmanız yeterlidir. Taşıma tarihi ve saatini kendinizde ayarlayabilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Firmamız iş güvenliğine de dikkat ederek çalışmalarını sürdürüyor. Bu sayede sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!