Ara WhatsApp ile iletişime geç

ÖZEL EKİPMAN İLE SAÇ VE RULO TAŞIMACILIĞI


ÖZEL EKİPMAN İLE SAÇ VE RULO TAŞIMACILIĞI

Saç ve Rulo Taşımacılığı

Saç ve rulo taşımacılığı profesyonel alana girer. Saç ve rulo taşımacılığı ağır yük taşımacılığı kapsamındadır. Pek çok nakliye firması ağır yük taşımacılığı yapmasa da bizler saç ve rulo gibi ağır malzemelerin nakliyatını da özenle yapıyoruz. Nakliye, bir yerden bir yere yük taşınması anlamına gelir ve her yük gereken araçla taşınır. Saç ve rulo malzemeleri de büyük tırlarla gideceği yere götürülür.

Saç ve rulo çok özel malzemelerdir. Taşınma esnasında hiçbir şekilde çizilmemesi ve kırılmaması gerekir. Bu nedenle özel araçlarla taşınmaları gerekir. Bizler de Saç ve rulo taşımacılığında som derece özel araçları kullanmaktayız.

Özel Ekipman ile Saç ve Rulo Taşımacılığı

Saç ve rulo taşımacılığı özel ekipman gerektirir. Tıpkı tehlikeli madde taşınırken özel ekipman ve belge gerekiyorsa saç ve rulo malzemeler için de özel ekipman gereklidir. Saç ve rulo taşımacılığında kullanılan tırlarda havuzlu dorse ve vinç gibi özel ekipman kullanılır. Saç ve rulo gibi malzemeler geniş araçlarda taşınmalıdır. Firmamız bu malzemeleri taşırken gerekli tüm ekipmanları geniş ve uzun tırlarda bulundurmaktadır.

Rulo ve saç taşıma ekipmanları arasında dikey saç taşıma aparatı ve mıknatıslı saç kaldırma aparatı gibi ekipmanlar kullanılmaktadır. Bu aparatlar yatay ve dikey olmak üzere iki farklı tonajlar halinde kullanılır.

Firmamızın Özelliği Nedir?

Firmamız diğer firmalar gibi malzeme ayrımı yapmaz ve her türlü malzemeyi yerine ulaştırır. Firmamızın rulo ve saç gibi malzemeleri yerine ulaştırabilmeleri için gerekli ekipmanlara ve araçlara sahiptir. Deneyimli kadromuz ile saç ve rulo malzemeleri tam zamanında ve hasar görmeden yerine ulaştırıyoruz.

Firmamız saç ve rulo malzemeleri taşırken olabildiğince hassas davranmaktadır. Taşıdığımız saç ve rulo malzemelerinde en ufak bir çizik dahi bulunmamaktadır. Özel olarak yerleştirdiğimiz saç ve rulo malzemeler uzum ve geniş araçlarda yerine ulaşmaktadır. Araçlarımızın herhangi bir arıza olmaması bakımından sık sık bakımları yapılmaktadır.

Sizlere son derece kaliteli hizmet verdiğimiz için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamızla ilgili daha net bilgi alabilmek için internet sitemizi inceleyebilir ya da firmamıza gelebilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!