Ara WhatsApp ile iletişime geç

PAKETLİ MALZEME TAŞIMACILIĞINDA UZMAN KADRO


PAKETLİ MALZEME TAŞIMACILIĞINDA UZMAN KADRO

Paketli Malzeme Taşımacılığı

Nakliyat firmamız uzun yıllardır taşıma sektöründe hizmet veren ve bu hizmetleri de kurumsal olarak yerine getiren bir firmadır. Her türlü taşıma işinde gösterdiğimiz başarı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmış olduğumuzdan her geçen gün sektörümüzde biraz daha ilerleme imkânı buluyoruz. Özellikle paketli malzeme taşımacılığı konusunda deneyimli personeller ile birlikte hizmet vermeye önem veriyoruz. Paketli malzemelerin taşınmasında firma çalışanlarımız her türlü detaya önem veriyor. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerde dikkat ettiğimiz bazı ufak detaylar bulunuyor. Her şeyden önemlisi malzemeler paketli olduğu için taşınma esnasında paketlerin zarar görmemesi son derece önemlidir. Bu nedenle de yükleme esnasında her paket için ayrı bir özen gösteriliyor.

Paketli Malzeme Taşımacılığında Uzman Kadro

Firmamızın personelleri oldukça deneyimli insanlardır. Yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren bu insanlar hangi malzemenin ne şekilde taşınması gerektiğini de en iyi bilen insanlardır. Gerek bu paketlerin araca yerleştirilmesi gerekse güvenilir şekilde gitmesi gereken yere ulaştırılmasında büyük bir titizlik gösteriyorlar. Malzemelerinizin paketlerinin sağlamlığı kontrol edilmeden araca yüklenmiyor. Deforme olan malzemelerin paketlerinin değiştirilmesine ya da onarılmasına da özen gösteriliyor. Böylece taşıma sırasında herhangi bir risk meydana gelmiyor. Taşıma personellerimiz arasında şoförlerimiz de son derece deneyimli insanlardır. Özellikle paketlerde bozulacak ya da kırılacak bir malzeme taşınıyorsa şoförlerimiz yol boyunca daha da özenli davranıyorlar. Sigortalı Taşıma Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Firmamız her türlü taşıma hizmetinde sigorta uygulamasına önem veriyor. Eşyanın değeri ne olursa olsun mutlaka taşınma işlemi yapılmadan önce taşınma sigortası yapılıyor ve firmamız eşyalarınızın sorumluluğunu üzerine alıyor. Hiçbir eşyayı sigorta kapsamı dışarısında bırakmıyoruz. Kurumsal bir firma olmanın getirdikleri yanında sigortalı taşıma hizmetlerimiz insanların güven içerisinde paketli malzemelerini taşımalarına olanak tanıyor. Paketlerin sağlam ve deforme olmadan taşınmasında hem personellerimiz hem de firma yetkililerimiz gereken her türlü özeni gösteriyor. Paketlerinizin miktarına göre araç sunuyoruz. Bu araçlar hem yüksek model araçlar olup hem de kapalı kasa araçlardır. Firmamızdan taşıma hizmeti almak isterseniz günün her saatinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!