Ara WhatsApp ile iletişime geç

FABRİKA TAŞIMACILIĞINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER


FABRİKA TAŞIMACILIĞINDA VERDİĞİMİZ HİZMETLER

Fabrika Malzeme Taşımacılığı

Nakliyat sektöründe önemli bir taşıma türü olan fabrika malzeme taşımacılığı profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerden biridir. Hemen her türlü fabrikanın taşınmasında firmamız yüksek kapasitede hizmet vererek bu sürecin daha kolay atlatılmasını sağlıyor. Tüm üretim makineleri tek tek oldukça büyük bir özen gösterilerek araçlarımıza yükleniyor ve istenilen yerlere ulaştırılması sağlanıyor. Bu süreçte hizmet veren insanlar fabrika malzeme taşımacılığı konusunda oldukça profesyonel insanlardır. Hiçbir şekilde makinelerin zarar görmesine neden olunmuyor ve taşınma süreci boyunca mutlaka firmamız gerekli her türlü önlemi alıyor. Firmamız bu süreçte en iyi araçlarını kullanıyor. Bu sayede taşınacak olan eşyalar uzun yolda dahi herhangi bir zarar görmeden taşınma imkânı buluyor.

Fabrika Taşımacılığında Verdiğimiz Hizmetler

Fabrika malzeme taşımacılığı profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu süreçte her malzemenin titizlikle paketlenmesi gerekirse parçalarına ayrılması gerekir. Büyük çapta olan makinelerin hemen hemen tamamı firma çalışanlarımız tarafından montajı ve demontajı yapılabilen makinelerdir. Bu nedenle malzemelerin taşınmasından sonra da sizlere destek vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte malzemelerin zarar görmemesi en çok üzerinde durduğumuz konudur. Bir diğer konu ise her malzemenin istenilen yere bırakılmasıdır. Böylece taşınma süreci sona erdikten sonra büyük oranda malzemenin tekrardan mekân içerisinde taşınması gerekmiyor. Fabrikalarda kullanılan malzemelerin taşınmasında özel ambalajlar kullanıyoruz. Böylece çizilme, kırılma ya da zedelenme gibi durumlar meydana gelmemiş oluyor.

Fabrika Taşımacılığında Sigorta Ve Araç Hizmetlerimiz

Fabrikalarda bulunan üretim malzemeleri yer kaplayan malzemeler olduğu için bu süreçte müşterilerimize mutlaka geniş ve kapalı araçlarımızı sunuyoruz. Bu araçlarımız müşterilerimizin çok daha sağlıklı taşınma hizmeti almasını sağlıyor. Kapalı olması sayesinde malzemeler yağmur ya da kar gibi dış etkenlerden etkilenmiyor. Bununla birlikte her taşımacılık hizmetinde olduğu gibi fabrika malzeme taşımacılığı konusunda da sigorta hizmeti veriyoruz. Eşyalarınız uzun yolda da kısa mesafede de bizim güvencemiz altında taşınıyor. Her türlü eşyanın taşınmasında profesyonel ekiplerle hizmet veriyoruz ve üretim yerleri konusunda da yüksek standartlarda yardımcı oluyoruz. Firmamızın hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilir ya da direkt olarak firmamıza gelebilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!