Ara WhatsApp ile iletişime geç

EV TAŞIMACILIĞINDA EN YENİ YÖNTEMLER


EV TAŞIMACILIĞINDA EN YENİ YÖNTEMLER

Evden Eve Nakliyat

Ev taşınma sürecinde insanların çok zorlanması ve eşyaların büyük zarar görmesi profesyonel firmalardan hizmet almayı gerekli hale getiriyor. Her türlü eşyanın büyük bir titizlikle taşınması ve tamamen kurumsal işlemler yapılması insanların gönül rahatlığı ile mekân değiştirmesine olanak tanıyor. Firmamız yıllardır kurumsal şirket imajından ödün vermeden nakliyat hizmeti veriyor. Bu süreçte her türlü ev taşımacılığı konusunda yüksek deneyimlere sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Evden eve nakliyat sürecinde firmamız her zaman titiz ve güvenilir hizmet vermeye özen gösteriyor. Bu süreçte kalite standartlarımızı yüksek tutuyoruz. Ev taşıma sürecinde firmamız hemen her yere hizmet veriyor ve evlerinizi en hızlı şekilde taşıyor.

Ev Taşımacılığında En Yeni Yöntemler

Ev taşınmasında firmamız diğer taşıma işlemlerinde olduğu gibi büyük bir titizlik gösteriyor. Bu süreçte dilerseniz firmamızdan paketleme konusunda da destek alabilirsiniz. Personellerimiz deneyimli kişilerden seçildiği için en hızlı şekilde eşyaların paketlenmesi sağlanıyor. Daha sonra evin bulunduğu kat durumuna göre asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Vinç yardımı ile indirdiğimiz eşyaları gidilen yerde de yine vinç yardımı ile yukarıya çıkarıyoruz. Eşyalar merdivenlerden çıkarılmadığı için ve insanların sırtında taşınmadığı için kesinlikle zarar görmüyor. Bu yöntemin bir diğer önemli avantajı da tüm gün süren bir taşınma işleminin birkaç saat içerisinde bitirilmesi sağlanıyor. Böyle insanlar yeni evlerine daha hızlı şekilde yerleşme imkânı buluyorlar.

Geniş Araç Kapasitesinin Nakliye Sürecine Etkisi

Evden eve nakliyat firmamızın geniş araç filosuna sahip olması bu süreçte insanların aldıkları hizmeti de etkiliyor. Yüksek model araçlarımız ile insanların istedikleri saat ve günde evlerinin taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Araçlarımız geniş araçlardır ve kapalı kasadır. Böylece kış mevsimlerinde ve bahar aylarında dış etkenlerden etkilenme durumu olmuyor.

Eşya Taşımacılığında Sigorta Kavramı

Firmamız kurumsal bir nakliyat firması olduğu için eşya taşımacılığında her zaman sigorta kavramına önem veriyoruz. Eşyalarınızın miktarı ve cinsi ne olursa olsun mutlaka taşınma süresi boyunca firmamızın garantisi altında oluyor. Taşınma bittikten sonra gerekli ayarlamalar yapılıyor ve eşyalar olması gereken yerlere bırakılıyor. Böylece eşya yerleştirme süreciniz için de sizlere gerekli ortam sağlanmış oluyor. Evden eve nakliyat konusunda firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

LOJİSTİK DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle hemen iletişime geçerek bu ihtiyacınızı en kolay ve ucuz şekilde çözebilirsiniz!